20.maijā Ventspils Zilā karoga pludmalē notiks jaunā pludmales volejbola stadiona atklāšana. Līdzās amatpersonām stadiona atklāšanā piedalīsies arī visas spožākās Latvijas pludmales volejbola zvaigznes.

Pēc sadiona svinīgās atklāšanas sāksies Latvijas čempionāta pirmā posma turnīrs, tajā piedalīsies arī pašreizējie planētas labākie volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī pašlaik 20.vietā esošie Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regžs, redzēsim arī Ventspils augstas klases atbalsta programmas sportistus Rihardu Finsteru un Edgaru Toču, kuri pasaules reitingā šobrīd ieņem 54.vietu, kā arī Ventspils pludmales volejbola kluba Bloks treneri Tomu Šmēdiņu kopā ar Aleksandru Soloveju un citus sportistus.

Priekšsacīkstes sāksies 20.maijā, bet izslēgšanas turnīra un finālspēles paredzētas 21.maijā.

Jaunajā pludmales volejbola stadionā būs pieci pludmales volejbola laukumi, pārģērbšanās kabīnes, noliktava un treneru telpa, kā arī dušas un laukumu apgaismojums. Ikdienā pie volejbola laukumiem atradīsies pārvietojamas skatītāju tribīnes ar 48 sēdvietām, bet nepieciešamības gadījumā, pludmales volejbola stadions varēs pārtapt arī par starptautisku sacensību norises vietu ar vienu centrālo volejbola laukumu un trīs papildus laukumiem un skatītāju tribīnēm līdz pat 1000 skatītājiem.

Pludmales volejbola stadiona ierīkošanas kopējās izmaksas ir 206 000 eiro, no tā aptuveni 46 000 eiro ieguldīti aprīkojumā, bet celtniecība izmaksāja 160 000 eiro. Šī projekta īstenošanā izmantots valsts finansējums.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Publicitātes foto