Arī šogad gada pēdējā dienā notiks Ventspils Vecgada skrējiens

1273
Autors: Sporta pārvalde
Autors: Sporta pārvalde

Sestdien, 31.decembrī, plkst.12 pie Olimpiskā centra Ventspils basketbola halles ieejas ar tradicionālo salūtu tiks dots starts ikgadējam Vecgada skrējienam.

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens neatkarīgi no vecuma. Katrs dalībnieks varēs brīvi izvēlēties sev piemērotu distanci – no 1 līdz 5 kilometriem bez laika kontroles, kā arī distances ar laika kontroli – sievietēm 3 km un vīriešiem 5 km.

Katrs dalībnieks saņems unikālu piemiņas sacensību numuru, kā arī diplomu, kurā varēs atzīmēt noskrieto distanci un tajā pavadīto laiku. Apbalvoti tiks skrējēji, kas veiks distanci ar laika kontroli – sešas ātrākās sievietes 3 km un sešus vīriešus 5 km distancē.

Pēc finiša skrējiena dalībnieki varēs baudīt karstu tēju un nelielus gardumus no sacensību organizatoriem, kā arī relaksēties basketbola halles pirtī.

Vecgada skrējienam ir sava vēsture, kuru pirms vairāk kā 30 gadiem aizsāka vieglatlētikas trenera Andreja Dogadova grupas audzēkņi.

Ar katru gadu skrējiens gūst aizvien lielāku popularitāti un ik gadu pulcē dalībnieku skaitu, kas tuvojas trīs simtiem. Skrējienā piedalās ne tikai ventspilnieki, bet arī skrējēji no tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām.

Dalībnieku pieteikšanās skrējienam basketbola hallē no plkst.10. Dalība skrējienā bezmaksas.