Muižnieks: Pietrūka “killera” instinkta

1380

Ir prieks, ka izdevās uzvarēt, taču spēles beigās pietrūka “killera” instinkta. Tā pēc uzvaras FIBA Čempionu līgas spēlē pār Turcijas Muratbey sacīja BK Ventspils galvenais treneris Kārlis Muižnieks.

“Prieks, ka uzvarējām, turklāt ar vairāk punktiem nekā zaudējām izbraukumā Turcijā. Grupa ir sarežģīta un pirmā posma beigās šie punkti būs svarīgi. Uzvarējām, jo bija cīņasspars zem groza. Spēlējām agresīvi labā intensitātē gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, kas bija mūsu mērķis. Basketbolisti izturēja līdz galam, varbūt pēdējās minūtēs mums nebija tas “killera” instinkts, ka ir plus 20 punkti, bet grib uzvarēt ar plus 30. Tomēr to var saprast, jo pretinieks bija tehniska komanda ar lielu potenciālu uzbrukumā, līdz ar to bija jāpatērē daudz spēka,” pēc spēles teica Muižnieks.

Pirmajā spēlē Turcijā gan tika piedzīvots zaudējums, taču ar mazāku starpību nekā uzvarēts. “Turcijā arī bija iespēja uzvarēt, bet neparādījām to, ko gribējām, kļuvām vaļīgi un izlaidām spēles grožus no rokām. Domāju, ka pēc pretinieku vienības sastāva izmaiņām, parādījies komandas raksturs, nevis individuālā spēle, kā bija pirms tam. Ja spēlē individuāli, pretinieks ir paredzamāks, nekā tad, ja spēlē komanda,” skaidroja Muižnieks.