BK Ventspils basketbolisti izcīnījuši vēl vienu pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlē, kurā šoreiz savā laukumā ar 105:76 apspēlēja BK Ogre komandu.

Ļoti rezultatīvā un līdzīgā pirmajā ceturtdaļā abas komandas kopumā guva 60 punktus. Lai arī pretinieki izrādīja sīvu pretestību, tomēr ceturksni labāk nospēlēja ventspilnieki un bija vadībā ar 32:28. Otrajā ceturtdaļā izpaudās jau lielāks laukuma saimnieku pārsvars, kuri atpūtā devās jau ar 12 punktu handikapu – 56:44.

Pēc pārtraukuma ventspilnieku pārsvars bija joprojām lielāks, ko ogrēniešiem neizdevās atspēkot, līdz ar to mājinieki turpināja krāt pārsvaru.

Šāds liels pārsvars ļāva komandas treneriem sūtīt laukumā arī visus rezervistus, kuriem tā bija iespēja gūt spēļu praksi. Septiņi no desmit spēlētājiem guva 10 un vairāk punktus. Rezultatīvākais spēlētājs ar 21 punktu bija Maiks Brusevičs, bet pa 20 punktiem sakrāja Juļs Juciks un Aigars Šķēle.

Ventspilij šosezon jāaizvada vēl četras spēles, tostarp pret otrajā vietā esošo VEF Rīga. Savukārt zemāk par otro vietu turnīra tabulā ventspilnieki var noslīdēt tikai tad, ja atlikušajās spēlēs tiks piedzīvotas tikai neveiksmes.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA