HOROSKOPI (7.IV – 12.IV)

1315

AUNS Pamazām dari to, kas iesākts, bet ar jauniem projektiem nogaidi, tie var bremzēties vai arī dažādu no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ nojukt. Taču, kas ar citiem norunāts – tā lai arī paliek, pats nemaini plānus un viedokli. Brīvdienās izej sabiedrībā, iespējama interesanta iepazīšanās.

VĒRSIS Izstarosi pavasarīgu pievilcību. Cilvēki izrādīs uzmanību, turklāt kādas simpātijas var nākt kā zibens no skaidrām debesīm. Jauna iepazīšanās nesīs kaislības. Ģimenes cilvēkiem attiecību stiprināšanas laiks, sarīko mīļu pasākumu divatā. Piemērots periods mācībām un redzesloka paplašināšanai.

DVĪŅI Labs laiks savu ideju prezentācijai un domubiedru meklējumiem. Pastāv liela varbūtība atrast labvēļus un atbalstītājus. Daudz palīdzēs draugi un seni kontakti. Taču privātā dzīve nebūt nepaliks otrajā plānā – sirdī uzvirmos pavasarīgas un romantiskas noskaņas.

VĒZIS Vezums negrib un negrib kustēt no vietas? Šobrīd tāds periods. Necīnies ar vējdzirnavām, bet mazliet nogaidi. Tāpat arī ir vērts izvērtēt līdzšinējo darbošanos – varbūt jāmaina darbs, vai aktīvāk jāpievēršas biznesam. Rīko prezentācijas, iepazīstini ar idejām. Jo vairāk cilvēku uzzinās, jo labāk.

LAUVA Enerģijas un ideju tev netrūkst, taču sargies tērēt spēkus tukšgaitā. Iespējams, ka darbā uz taviem pleciem sakrauj pārāk daudz, turklāt sarežģītas lietas, kas „buksē” un prasa lielu darba ieguldījumu. Brīvdienas pavadi mājās, sarīko pavasara talku vai ģenerāltīrīšanu un pēc tam mierīgi atpūties.

JAUNAVA Svarīgas norises privātajā dzīvē – bangos kaislības un iespējamas kādas pārmaiņas. Tiec skaidrībā ar sevi un no sirds izrunājies ar mīļoto cilvēku. Var nākties kārtot kādas darīšanas iestādēs vai bankās. Labāk gan atlikt, bet, ja tas nav iespējams, rūpīgi sagatavojies un esi precīzs ar dokumentiem.

SVARI Darba pienākumi prasīs spēku un enerģiju, turklāt šajā periodā jābūt īpaši precīzam un jāsargās no kļūdām. Brīvdienās sapratīsi, ka mājās vajadzētu sarīkot kārtīgu ģenerāltīrīšanu. Pienākumus godīgi sadali starp visiem ģimenes locekļiem, lai nav pārāk liela slodze vienam pašam. Vajadzīga atpūta.

SKORPIONS Nedēļas nogalē darbus liec pie malas un vairāk pievērsies privātajai dzīvei. Kaut arī tev piemīt izturība, gribasspēks un augsts enerģijas potenciāls, reizumis tomēr jāatpūšas. Piemērots laiks, lai pievērsos sirdslietām un vairāk būtu kopā ar mīļoto. Savukārt brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās.

STRĒLNIEKS Aktuāla finanšu tēma. Var rasties vilinoši piedāvājumi, taču sargies no avantūrām, jo peļņas un zaudējumu iespējas šobrīd iet cieši līdzās. Lai kaut ko sasniegtu, būs daudz jāstrādā. Sekmīgs laiks saimnieciskiem darbiem mājās – brīvdienās sarīko pavasara talku un pēc tam dārza svētkus ar grillētu maltīti.

MEŽĀZIS Prāts atvērts jaunām zinībām – ir vērts pieteikties kursos, apmeklēt izglītojošas lekcijas vai doties pieredzes apmaiņas braucienā. Privātajā dzīvē aizraujoši piedzīvojumi, simpātiju dzirkstis, brīvajiem ļaudīm iespējama iepazīšanās. Darbā vai biznesā jaunus projektus pagaidām neuzsāc.

ŪDENSVĪRS Profesionālās izaugsmes laiks – vajadzētu censties pakāpties pa karjeras kāpnēm vai meklēt darbu ar labākiem nosacījumiem un lielāku atalgojumu. Turklāt nekautrējies apspriest finanšu jautājumus, piemērots brīdis ienākumu pavairošanai. Brīvdienās sarīko mājas ballīti tuviem draugiem.

ZIVIS Iespējama interese par garīgām, filozofiskām vai ezotēriskām tēmām – tajās atradīsi dažu labu atziņu, kas palīdzēs tikt skaidrībā ar situācijām. Brīvdienas pavadi mierīgi, bet jaunajā nedēļā pievērsies sabiedriskām aktivitātēm. Satiksi domubiedrus un savu ideju atbalstītājus.

Sastādīja sertificēta astroloģe Guna Kārkliņa