Latvijas vicečempione basketbolā BK Ventspils savam kapteinim Kristapam Janičenokam nav piedāvājusi līgumu nākamajai sezonai, aģentūrai LETA atklāja spēlētājs.

Pašlaik 34 gadus vecais Janičenoks Ventspils klubā spēlējis kopš 2014.gada novembra. Spēlētāja līgums noslēdzās pēc iepriekšējās sezonas, bet jauna kontrakta piedāvājumu viņš nav saņēmis.

“Ar Ventspili pēc līguma beigām neesam kontaktējušies, klubs arī nav izrādījis nekādu interesi. Piedāvājumu no Latvijas man nav,” pauda Janičenoks. “Nesen tieši runāju ar aģentu. Viņš skatās ārzemju virzienā. No ārvalstu klubiem ir bijusi interese, taču mani nav apmierinājuši konkrēti apstākļi.”

Janičenoks jau pagājušā gada pavasarī iedzīvojās Ahileja cīpslas plīsumā, turklāt šī trauma basketbolistu mocīja arī iepriekšējā sezonā.

“Tikai pēdējos divus trīs mēnešus jūtos normāli. Uzskatu, ka man vēl ir iekšā un savus divus gadus vēl varu spēlēt. Sezonas gaitā traumas dēļ bija ļoti grūti ieiet rimtā. Paldies Ventspilij, kas ar mani auklējās un ļāva izārstēt savainojumu,” uzsvēra Janičenoks.

Traumas dēļ Janičenokam iepriekšējā sezona bija saraustīta. Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionātā pieredzējušais basketbolists 26 spēlēs vidēji iemeta 10,2 punktus, kamēr Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas turnīrā viņam 11 mačos caurmērā 8,3 punktu.

Janičenoks iekļauts Latvijas izlases kandidātos dalībai šī gada Eiropas čempionātā.

Pirms kļūšanas par Ventspils basketbolistu Janičenoks vairākas sezonas pavadīja VEF Rīga vienībā.

Autors: LETA / Foto: LETA