BK Ventspils pārliecinoši apspēlē arī Liepāja/Triobet

1558

Vēl vienu pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas čempionāta spēlē svinējuši BK Ventspils basketbolisti, kuri šoreiz savā laukumā ar 100:77 pārspēja ceturtajā vietā esošos Liepāja/Triobet. Šī ventspilniekiem bija astotā spēle sezonā, kurā gūti vismaz 100 punkti.

Ventspilnieku sastāvā atkal bija problēmas. Kristaps Janičenoks nespēlē jau ilgāku laiku, šoreiz pieteikumā nebija arī Andreja Gražuļa. Toties bija atgriezies Māris Gulbis.

Lai gan pirmos punktus guva liepājnieki, ventspilnieki ātri vien atguvās un strauji pārņēma vadību, visu pirmo ceturtdaļu uzvarot jau ar deviņu punktu pārsvaru – 26:17. Spēles turpinājumā strauji izpaudās mājinieku pārsvars un pēc pirmā puslaika jau 15 punktu pārsvars – 43:28. Liepājnieki tā arī nespēja rast pretargumentus labi spēlējošajai Ventspils komandai.

Nākamo spēli Ventspils aizvadīs jau sestdien, kas tiksies ar Jūrmala/Fēnikss.