BK “Ventspils” pievienojas līdzšinējais LU līderis Jaunzems

550

BK Ventspils klubs pastiprinājis sastāvu ar jaunu spēlētāju – līdzšinējo Latvijas Universitātes komandas līderi, uzbrucēju Linardu Jaunzemu. Ar spēlētāju noslēgts līgums uz divām sezonām, otrdien paziņoja klubs.

24 gadus vecais Jaunzems aizvadītajā sezonā bija LU komandas līderis, vidēji spēlē gūstot 19 punktus, izcīnot sešas bumbas zem groziem un atdodot trīs rezultatīvas piespēles.

“Noslēdzot vienošanos ar Linardu, ceram uz atlētiskumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Neapšaubāmi talantīgs basketbolists, kurš ir gatavs palīdzēt mūsu komandai palīdzēt sasniegt visaugstākos mērķus,” tā kluba mājaslapā citēts ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics.

BK Ventspils klubs turpina praktiski pilnībā no jauna veidot komandas sastāvu, ar kuru jaunajā sezonā cīnīties par Latvijas čempionu titulu, aizstāvēt Latvijas – Igaunijas līgas čempionu titulu un sekmīgi staertēt FIBA Čempionu līgas turnīrā.

Šobrīd spēkā esoši līgumi nākamai sezonai ir Mārcim Vītolam, Artūram Grīnbergam, Kristapam Ķilpam, Dāvidam Vīksnem, Jānim Bērziņam, Ronaldam Zaķim, Vladam Mikuļskim un Denisam Vikentjevam, kuriem pievienojušies arī Jānis Kaufmanis un Klāvs Čavars.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils