BK “Ventspils” pievienojas pirmais leģionārs – amerikānis Džeilons Teits

464

BK Ventspils komanda turpina gatavošanos jaunajai sezonai un papildinājusi sastāvu ar vēl vienu spēlētāju. Tas ir pirmais ventspilnieku leģionārs jaunajai sezonai – amerikāņu aizsargs Džeilons Teits, ar kuru līgums noslēgts uz vienu sezonu, informē klubs.

24 gadus jaunais basketbolists studējis un spēlējis basketbolu Ilinoisas koledžā. Pēc koledžas absolvēšanas 2017. gadā viņš vispirms spēlēja Kanādā, bet pagājušajā sezonā sevi apliecināja Somijas čempionātā. Viņš vadīja komandas saspēli, 42 spēlēs gūstot vidēji 14 punktus mačā, izdarot piecas piespēles un izcīnot trīs bumbas zem groziem.

“Džeilons Teits ir gados jauns spēlētājs ar 2 gadu pieredzi profesionālā basketbolā. Pagājušajā sezonā Somijā pierādīja, ka viņš var apvienot saspēlēs vadīšanu ar punktu gūšanu, ko mēs no viņa sagaidām arī Ventspilī. Komandas komplektācija turpinās, bet brīvu vietu komandā paliek aizvien mazāk, līdz ar to, pavisam drīz būsim gatavi uzsākt jauno sezonu jaunā izskatā,” tā kluba mājaslapā izteicies komandas ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics.

Šobrīd spēkā esoši līgumi nākamai sezonai ir Mārcim Vītolam, Artūram Grīnbergam, Kristapam Ķilpam, Dāvidam Vīksnem, Jānim Bērziņam, Ronaldam Zaķim, kuriem pievienojušies arī Jānis Kaufmanis, Klāvs Čavars un Linards Jaunzems.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils