BK Ventspils izcīnījis ceturto uzvaru līdzšinējās četrās spēlēs FIBA Eiropas kausa izcīņā, šoreiz viesos ar 84:80 pārspējot Vācijas klubu medi Bayreuth.

Līdzšinējās trijās spēlēs ventspilnieki pārspēja savus pretiniekus ļoti pārliecinoši. Arī Bavārijas klubu, kuru Ventspils basketbolisti savā laukumā apspēlēja ar 95:77.

Šoreiz cīņa bija daudz saspringtāka, taču tas bija sagaidāms, jo ventspilniekiem ir būtiski robi sastāvā. Šajā spēlē ventspilniekiem nācās iztikt bez Vesa Vašpuna un Māra Gulbja. Pirmais  jau ilgāku laiku atkopjas pēc traumas, bet Gulbis, aizvadītā sestdienas spēlē pret Tartu komandu, guva acs traumu, kas liedza piedalīties šajā spēlē. Uz soliņa bija arī kapteinis Mārcis Vītols, taču laukumā tā arī neizgāja.

Pirmajā ceturtdaļā viesi izvirzījās pārliecinošā vadībā ar 25:13, taču nākamais ceturksnis aizritēja pagalam neveiksmīgi, tomēr atpūtā ejot vēl izdevās saglabāt pārsvaru (47:42).

Līdzīgs scenārijs bija arī otrā puslaika pirmajā pusē, kurā mājinieki turpināja iepriekš iesākto un arī panāca vadību (63:61), tomēr izšķirošajā ceturksnī ventspilnieki saņēmās, atspēlējās un izcīnīja kārtējo uzvaru.

Raiens Luters un Tīdžejs Šorts guva pa 15 punktiem, kļūstot par rezultatīvākajiem spēlētājiem ventspilnieku rindās.

14.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils