Kārtējo pārliecinošo uzvaru Latvijas Bsketbola līgas (LBL) čempionāta spēlē sestdien svinēja BK Ventspils, kas viesos ar 84:69 pārspēja Jūrmalas komandu.

Otrajā ceturksnī Ventspils spēja pārņemt vadību, bet pārtraukumā komandas devās ar rezultātu 43:42 Jūrmalas labā. Otrā puslaika sākums krietni veiksmīgāks bija kurzemniekiem, kuri guva desmit bezatbildes punktus, turklāt trešajā ceturtdaļā piekto piezīmi nopelnīja Jeromanovs.

Pirms ceturtā ceturkšņa Ventspils atradās vadībā ar 65:53, bet noslēdzošās ceturtdaļas sākumā Jūrmalas basketbolisti pievilka līdz mīnus septiņiem punktiem (58:65), taču lielāka pakaļdzīšanās nesekoja, līdz ar to uzvaru svinēja Ventspils basketbolisti.

Šī ventspilniekiem bija jau septītā uzvara līdzšinējās septiņās spēlēs.

Nākamo spēli BK Ventspils aizvadīs savā laukumā, kad FIBA Čempionu līgā tiksies ar šobrīd apakšgrupas līderiem Vācijas klubu MHP Riesen.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: SXC