Čavars atgriežas dzimtajā Ventspilī

491

BK Ventspils pastiprinājis sastāvu ar Ventspils basketbola sistēmas audzēkni Klāvu Čavaru. Par noslēgto līgumu ar centra spēlētāju otrdien paziņoja klubs. 

Čavars ir dzimis un audzis Ventspilī, bijis gan vietējās sporta skolas Spars, gan arī Ventspils Augstskolas komandas spēlētājs. 2015./2016.gada sezonā viņš sāka profesionāla basketbolista karjeru, un debijas sezonā Liepājas komandā tika atzīts par sezonas progresējošāko spēlētāju. Vēlāk spēlēja Spānijā un Turcijā, bet pēc tam atgriezās Latvijā un spēlēja VEF Rīga vienībā.

“Esmu priecīgs atgriezties savā dzimtajā pilsētā. Izvēlējos pievienoties BK Ventspils, jo esmu apmierināts ar galvenā trenera Artūra Visocka-Rubeņa redzējumu attiecībā uz jauno sezonu, taktiskajām niansēm, kā arī manu plānoto lomu komandā. BK Ventspils daudzu gadu laikā ir pierādījis sevi kā ambiciozu un stabilu klubu, tāpēc ar nepacietību gaidu jaunās sezonas sākumu Ventspils komandā,” klubs citē Čavaru.

Šobrīd spēkā esoši līgumi nākamai sezonai ir Mārcim Vītolam, Artūram Grīnbergam, Kristapam Ķilpam, Dāvidam Vīksnem, Jānim Bērziņam, Ronaldam Zaķim, Vladam Mikuļskim un Denisam Vikentjevam, kā arī Jānis Kaufmanis.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: BK Ventspils