Dīns debitē, BK Ventspils viesos pārliecinoši pieveic Liepāju/Triobet

1359

Pārliecinošu uzvaru Latvijas Basketbola līgas čempionāta spēlē pirmdien, 21.martā, svinēja Ventspils basketbolisti, kas viesos ar 83:70 pieveica Liepāja/Triobet vienību.

Līdz pat otrās ceturtdaļas vidum ritēja ļoti līdzīga cīņa, tāpat arī rezultāts auga punkts punktā – te brīdi neliels pārsvars liepājniekiem, te ventspilniekiem. Viesi pirmo izrāvienu veica otrās ceturtdaļas vidū, panākot sešu punktu pārsvaru (30:24), bet puslaiku pabeigt izdevās jau ar desmit punktu handikapu (46:36).

Mārim Gulbim relizējot savu pirmo trejaci spēlē, viņš komandas precīzāko tālmetienu tabulā ir noķēris Kārli Muižnieku. Gulbim tas bija 127. precīzais trejacis pārstāvot BK Ventspils un šajā listē viņš pakāpies uz astoto vietu.

Stabils pārsvars ventsilniekiem piederēja līdz pat pēdējai ceturtdaļai, kad komanda atkal iekrita sev raksturīgajā bedrē. Tiesa, šoreiz tas ilga tikai īsu brīdi, jo pēc tam, kad mājinieki bija panākuši ventspilniekus līdz sešiem punktiem, ventspilnieki atkal iespējējās un svinēja pārliecinošu uzvaru.

Ventspilnieku rindās šajā spēlē debitēja amerikāņu saspēles vadītājs Villijs Dīns, kurš ar 17 punktiem kļuva arī par rezultatīvāko spēlētāju. Kristapa Janičenoka rēķinā 15 punkti, Žnis Pieners sakrāja 12 punktus.

Nākamo spēli BK Ventspils aizvadīs 26.martā, kad savā laukumā uzņems šobrīd veiksmīgi spēlējošo Valmiera/ORDO.