Ar ļoti rezultatīvu uzvaru svētdien, 23.septembrī, Staicelē izcēlās FK Ventspils futbolisti, kuri kārtējā Latvijas čempionāta spēlē ar 6:1 sagrāva turnīra pastarīti – Valmiera Glass/ViA.

Ventspilnieki jau spēles pirmajā puslaikā guva trīs vārtus un faktiski nodrošināja drošo pārsvaru un uzvaru visā spēlē, dominējot praktiski visās komponentēs un neradot ne mazākās šaubas par cīņas uzvarētājiem. Vispirms spēles 13.minūtē rezultātu atklāja Anastasijs Mordatenko, savukārt 20 minūtes vēlāk viesu pārsvaru dubultoja Sename Vomē. Vēl pirmā puslaika beigu daļā Vadims Žuļevs panāca jau 3:0, kas lielā mērā ieskicēja šīs dienas spēles uzvarētāju. Otrajā puslaikā ar divu vārtu guvumu izcēlās nigērietis Tosins Aijeguns, bet savus otros vārtus mačā guva 22 gadus jaunais Mordatenko, kurš bija starp tiem pieciem futbolistiem, kuri pretendēja uz augusta mēneša labākā spēlētāja balvu.

Tiesa, ventspilniekiem neizdevās nosargāt vārtus neskartus, jo jau spēles pašā galotnē goda vārtus valmieriešiem guva Mārcis Ērglis.

Nākošo spēli FK Ventspils aizvadīs 29.septembrī, kad savā laukumā uzņems Jelgavu.

Kārtējās izmaiņas notikušas kopvērtējuma galvgalī. Līderiem Riga FC pārtrūka 12 uzvaru sērija, jo viņi svētdien nospēlēja neizšķirti 0:0 viesos ar FK Liepāja/Mogo. Līdz ar to Riga FC rēķinā ir 50 punkti 22 spēlēs. Uz otro vietu pakāpušies ventspilnieki ar 46 punktiem 22 spēlēs. Ar 43 punktiem seko RFS, kuri gan aizvadījuši tikai 20 spēles. Ceturtajā vietā nostiprinās liepājnieki ar 36 punktiem 21 spēlē, bet piektie ar 33 punktiem 20 spēlēs ir čempioni Jūrmalas Spartaks, kuri svētdien zaudēja punktus mačā ar Jelgavu (0:0).

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils