FK Ventspils jaunajā sezonā vēlas atgūt Latvijas čempionu titulu un kausu

1404

Vairākkārtējā Latvijas futbola čempionvienība FK Ventspils jaunajā sezonā nospraudusi augstus mērķus – atgūt pērn zaudēto čempiontitulu un uzvarēt arī Latvijas kausa izcīņā.

«Mēģināsim tiekties pēc Latvijas kausa un čempionu titula. Savukārt UEFA Eiropas līgā centīsimies sasniegt otro kārtu,» ziņu aģentūrai LETA sacījis kluba valdes loceklis Sergejs Usačovs.

Runājot par komandas sastāvu, viņš pauda gandarījumu, ka izdevies saglabāt pagājušās sezonas kodolu. «Esam apmierināti ar sagatavošanās procesu jaunajai sezonai. Ja nekļūdos, pirmo reizi kluba vēsturē nedodamies uz ārzemēm, bet gatavojamies turpat Ventspilī,» norādīja Usačovs.

«Budžetu mēģināsim saglabāt pagājušā gada līmenī. Arī mums tehniskais partneris būs adidas, tāpat akadēmijas uzturēšanā palīdz Ventspils dome, bet ar ģenerālsponsoru sarunas vēl notiek,» komentēja Uščovs.

«Sportiskā ziņā žēl, ka tāds klubs kā Skonto nepiedalīsies virslīgā. Tomēr pārējo komandu līmenis pieaugs un čempionāta kopējais līmenis paaugstināsies. Domāju, ka Skonto nespēlēšana gan daudz ko neietekmēs,» pauda Usačovs.

Sezonas pirmo spēli Latvijas čempionātā ventspilnieki aizvadīs 12.martā. Savukārt sestdien, 20.februārī, FK Ventspils lūkos izcīnīt pirmo trofeju jaunajā sezonā, jo Latvijas Ziemas kausa izcīņas finālā tiksies ar FK Liepāja.