FK Ventspils futbolisti sestdien savā laukumā Latvijas virslīgas čempionāta mačā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar FK Jelgava, tādējādi zaudējot divus svarīgus punktus cīņā par sudraba medaļām kopvērtējumā.

Jau spēles 13.minūtē mājinieki varēja priecāties, jo precīzi soda sitienu realizēja Jevgēņijs Kazačoks. Tomēr mača turpinājumā jelgavnieku aizsardzību un vārtus vairs tik viegli nebija iekarot, un vēlāk izrādījās, ka tas arī palika vienīgais mājinieku vārtu guvums šajā cīņā.

Minimāls pārsvars būtu labi, ja tiktu saglabāts līdz finālsvilpei, taču to neizdevās nosargāt, jo spēles 53.minūtē viesi panāca izlīdzinājumu. Lai kā ventspilnieki centās, bez tās uzbrukuma līdera palikusī komanda tā arī vairāk nespēja gūt vārtus un mačs noslēdzās neizšķirti.

Šie divi zaudētie punkti tabulā būtu bijuši ļoti vērtīgi, jo šobrīd FK Ventspils ar 41 punktu 25 spēlēs ir trešajā vietā, bet priekšā esošajiem RFS ir 45 punkti 26 spēlēs. Līdz ar to jau nākamajā mačā komanda varēja pakāpties uz otro vietu. Līderi ar 53 punktiem 24 spēlēs ir Riga FC. Savukārt ceturtie ir Jūrmalas Spartaks, kuri brīvdienās cieta smagu sagrāvi un tagad viņu rēķinā ir 37 punkti 26 spēlēs.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay