AUNS
Darbs paņems daudz enerģijas, tāpēc nosaki prioritātes. Nevajadzētu šķiest spēkus pasākumiem, kuros nav atdeves. Ir lielisks laiks, lai palielinātu ienākumus. Jaunas iespējas var pavērties negaidot. Sirdslietās ar mīļoto šis un tas pārrunājams, bet brīvajiem ļaudīm romantiska iepazīšanās.

VĒRSIS
Būsi uz radošā pacēluma viļņa. Viegli veidosi kontaktus un tavā dzīvē var parādīties interesanti cilvēki, neparastas personības. Ja uz visām situācijām lūkosies pozitīvi, tad darbi ies no rokas. Nekautrējies runāt par atalgojumu un lūkojies pēc izdevīguma. Privātajā dzīvē izvairies no sīkiem strīdiņiem.

DVĪŅI
Ja kārtojami lietišķie jautājumi iestādēs, tad labi sagatavojies – var gadīties, ka amatpersonas runā citā valodā un nepieciešami spēcīgi argumenti. Nedēļas nogalē mājās daudz neatliekamu darbu, taču vajadzētu atrast laiku, lai izietu sabiedrībā vai apmeklētu kādu pasākumu. Brīvajiem ļaudīm flirts un jauna pazīšanās.

VĒZIS
Sabiedrisko aktivitāšu laiks – būsi mīļi gaidīts dažādos pasākumos, vēlams apmeklēt prezentācijas vai ballītes. Var gadīties, ka saviesīgā gaisotnē izveidojas noderīgi lietišķie kontakti. Īstais laiks, lai mācītos un iegūtās zināšanas izmantotu jaunam startam. Brīvo laiku velti saviem mīļajiem.

LAUVA
Pievērsies peļņas jautājumiem, bet uzmanies no pārsteidzības. Ideju realizācija rūpīgi jāaprēķina. Neuzņemies kredītsaistības un nepērc dārgas lietas līzingā. Darbā atbildīgi pienākumi un iespējas nostiprināt autoritāti. Brīvdienās vislabāk atpūtīsies, ja dosies nelielā izbraucienā kopā ar mīļoto.

JAUNAVA
Svarīgās lietās ieklausies citu cilvēku viedoklī un esi tolerants, ja darbā vai ģimenē domas par to vai citu jautājumu atšķiras. Jābūt piesardzīgam, jo iespējama saskarsme ar ne visai godīgu rīcību. Labāk paļauties uz saviem spēkiem un visas vienošanās noformē juridiski pareizi. Lai nav pārsteigumu.

SVARI
Šarms, pievilcība un spējas viegli, nepiespiesti komunicēt būs tavi trumpji jebkurā situācijā. Ja nevarēsi pārliecināt ar loģiskiem argumentiem, tad palīdzēs smaids un labsirdība. Pēkšņi var atklāties, ka profesionālajā jomā pietrūkst kādu iemaņu. Viss ir labojams – apmeklē kursus vai dodies pieredzes apmaiņā.

SKORPIONS
Kaut arī darbs, bizness un lietišķie jautājumi it kā pirmajā vietā, tomēr domas aizņems privātā dzīve. Vai viss ir tā, kā tu vēlies? Vai varbūt kaut kas jāmaina? Ar lēmumiem jātiek galā pašam, nevajag attiecību jomu apspriest ar cilvēkiem no malas, tas var radīt nevajadzīgu spriedzi.

STRĒLNIEKS
Galvā nepārtraukti rosās jauni plāni un idejas, taču šajā periodā jābūt ļoti apdomīgam. Pirms pieņemt kādu būtisku lēmumu, vairākkārt pārdomā un izrēķini, lai nesanāk pārrēķināšanās. Svarīga finanšu tēma, bet pretī jauniem sasniegumiem virzies palēnām. Jāgādā par saticību mājās.

MEŽĀZIS
Atbildīga attieksme jebkurā dzīves situācijā – tāds ir tavs dzīves vadmotīvs. Taču reizēm der uz lietām palūkoties vieglāk un atminēties seno, par folkloru pārtapušo Skārletas teicienu: „Par to es domāšu rīt…” Darbi nekur nepazudīs, taču izklaidējošs izbrauciens brīvdienās ir tieši tas, kas šobrīd vajadzīgs.

ŪDENSVĪRS
Vislabākā atpūta, sapratne un atbalsts no mājiniekiem – mīļajiem un tuvajiem. Brīvdienās kopā paveiciet saimniecības darbus un sarīkojiet ballīti. Ja šobrīd esi viens, ielūdz ciemos labus draugus, smelsies daudz pozitīvu emociju. Jābūt uzmanīgam naudas lietās – nevajadzētu nedz aizdot, nedz aizņemties.

ZIVIS
Dienas ritēs nemierīgi, daudz pienākumu un apkārt cilvēki, kuriem no tevis kaut ko vajag. Izvērtē, kad ir jēga komunicēt vai sniegt atbalstu un kad tā ir tukša laika izšķiešana. Pretējā gadījumā nelietderīgi zaudēsi enerģiju. Brīnišķīgs laiks mācībām, bet brīvdienās vislabākā atpūta, dodoties nelielā ceļojumā.

Sastādīja Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe