Starpsezonā kad notiek komandas sastāvu pārformācija, vēl vienu no līdzšinējiem pamatsastāva spēlētājiem zaudējis FK Ventspils. Nu komandu pametis arī viens no tās pazīstamākajiem un iemīļotākajiem spēlētājiem – pussargs Ritvars Rugins, kurš pievienojies čempionvienībai Riga FC

Par futbolista pievienošajos Riga FC paziņoja čempionvienība. 29 gadus vecais futbolists šogad palīdzēja ventspilniekiem kļūt par valsts vicečempioniem, Rugins arī ir Latvijas nacionālās izlases sastāvā un aizvadījis kopumā 30 spēles, pēdējo no tām novembra vidū ar Kazahstānu.

Tukumā dzimušais futbolists tieši Ventspilī sāka profesionāla futbolista karjeru 2007.gadā. Tolaik viņš nospēlēja 69 spēles un guva deviņus vārtus. Pēc tam 2012.gadā viņš pievienojās Ukrainas klubam Marijupoles Iļičevič, taču sastāvā vietu izcīnīt neizdevās un viņš atgriezās Latvijā. Nospēlējis Skonto trīs sezonas, Rugins kopš 2015.gada atkal spēlēja Ventspilī, nospēlēja vairāk nekā 100 spēles un guva sešus vārtus. Virslīgā kopumā viņa rēķinā vairāk nekā 230 spēles.

“Ritvars ir pieredzējis futbolists ar lieliskām cīnītāja īpašībām. Vienmēr ir izcēlies ar savu raksturu un nepiekāpību katrā epizodē. Šāds futbolists mūsu spēlē sniegs papildus agresivitāti. Viņš Latvijas nacionālās izlases līmeņa futbolists. Pēc Rugina pievienošanās pieaugs konkurence laukuma vidusdaļā, lai gan viņš var spēlēt dažādās pozīcijās. Viņam ir vajadzīgās līdera īpašības gan laukumā, gan ģērbtuvē, kas katrā komandā vienmēr ir svarīgi,” tā norāda Riga FC sporta direktors Aleksandrs Romašins.

Iepriekš uz čempionvienību Riga FC pārcēlās vārtsargs Maksims Uvarenko, kurš aizvadītajā sezonā laukumā pabija ne tik bieži kā gribētos, lai arī dalīja pamatvārtsarga pienākumus ar Vitāliju Meļņičenko.

Uz RFS pārcēlās Nauris Bulvītis, bet no komandas tika atbrīvots nesen Latvijas izlasē debitējušais Vadims Žuļevs, kā arī pieci leģionāri.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA