Latvijas futbola virslīgas pirmā apļa noslēgumā viena no turnīra favorītēm FK Ventspils sestdien pēdējā minūtē izglābās no zaudējuma pret Metta/LU vienību, viesos cīnoties neizšķirti 2:2 (0:2).

Paliekot bez uzvaras, Ventspils neizmantoja iespēju pirmo apli noslēgt līderpozīcijā, kurā pēc septiņām kārtām ir RFS.

Spēles 20.minūtē rezultātu ar sitienu no distances atklāja Kabelo Seriba, bet pēc 13 minūtēm jau 2:0 panāca Tamirlans Džamaludinovs, kurš realizēja 11 metru sitienu. Pirmais puslaiks viesu komandai noslēdzās pagalam neveiksmīgi, bet otrajā jau 50.minūtē Ventspils futbolists Tosins Aijeguns rezultāta starpību samazināja.

Ilgu laiku rezultāts palika nemainīgs un, sākoties otrā puslaika kompensācijas laikam, Metta/LU vēl bija vadībā, taču tad otru dzelteno kartīti nopelnīja Usmans Abass, kurš pārkāpa noteikumus savā soda laukumā un tika noraidīts no laukuma. 11 metru sitienu devās izpildīt Adeleke Akinjemi, kurš savu komandu pasargāja no pirmā zaudējuma šosezon.

Ventspils komanda šosezon ir vienīgā, kas nav izjutusi zaudējuma rūgtumu. Ventspils punktus šosezon zaudējusi pret savām principiālajām pretiniecēm RFS un Liepāju/Mogo, kā arī pret Metta/LU.

Savukārt Metta/LU, salīdzinot ar iepriekšējām divām sezonām, šogad pirmajās kārtās nespēja izrādīt sīvu pretestību vadošajām komandām. Studenti sezonu iesāka ar četriem zaudējumiem pēc kārtas, kam sekojuši trīs neizšķirti.

Abu komandu rezultatīvākie futbolisti šosezon guvuši pa četriem vārtiem – ventspilniekiem izcēlies nigērietis Adeleki Akinjemi, bet rīdziniekiem ražīgākais bijis krievs Tamirlans Džamalutdinovs.

Autors: Ventspilnieks/LETA / Foto: Pixabay