FK “Ventspils” pēdējās sekundēs zaudē RFS; bronzas medaļas izšķirsies pēdējā mačā

568

FK Ventspils futbolisti piedzīvoja zaudējumu Latvijas virslīgas čempionāta mačā, viesos ar 1:2 piekāpjoties RFS klubam.

Šajā spēlē ventspilnieki varēja nodrošināt sev bronzas godalgas, tomēr tas nenotika un viss izšķirsies pēdējā mačā, tikmēr RFS futbolisti ar šo uzvaru pilnībā nodrošināja sev sudraba medaļas.

Spēle labāk iesākās ventspilniekiem, kuri spēles 21.minūtē pēc Eduarda Tīdenberga raidījuma izvirzījās vadībā ar 1:0. Taču prieki bija ļoti īsi, jo jau trīs minūtes vēlāk mājinieki panāca izlīdzinājumu.

Spēle ritēja ļoti līdzīgi un bija ļoti tuvu tam, lai Ventspils futbolisti izcīnītu punktu. Taču mačs noslēdzās ļoti neveiksmīgi viesiem, jo RFS kompensācijas laika trešās minūtes pēdējās sekundēs izrāva uzvaru – precīzs bija Dāvis Ikaunieks.

Izšķirošajā pēdējā čempionāta spēlē ventspilnieki savā laukumā uzņems FK Liepāja, kas uzvaras gadījumā var pakāpties uz sesto vietu. Savukārt Ventspilij ir noteikti jāuzvar, lai nodrošinātu bronzas medaļas. Neizšķirts nebūs drošs, jo tikai par diviem punktiem atpaliek Valmiera Glass/ViA, kas pēdējā kārtā tiksies mājās ar pēdējā vietā esošo FK Metta/LU.

04.11.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: