FK Ventspils: Pieaugusī konkurence liedza Mujeci vietu sastāvā

1472
Autors: FK Ventspils
Autors: FK Ventspils

Futbola klubs Ventspils pārtraucis līgumsaistības ar albāņu uzbrucēju Ndui Mujeci. Sadarbība pārtraukta pēc abpusējas vienošanās.

Kā sarunā ar portālu Ventspilnieks.lv atklāja kluba galvenais treneris Pols Ašvorts, šis bija viņa personisks lēmums. Pēdējā laikā albāņu uzbrucējs vairs neizgāja laukumā, turklāt šosezon desmit spēlēs viņš nespēja gūt nevienus vārtus. Divu ar pusi sezonu laikā Mujeci Ventspils komandas rindās aizvadīja 65 spēles un guva 22 vārtus. Pērn viņš bija viens no rezultatīvākajiem virslīgas spēlētājiem un viņa vārtu guvums tika atzīts par skaistākajiem sezonā.

“Vienmēr nav vienkārši šķirties ar spēlētājiem, kuri atstājuši noteiktas pēdas, pārstāvot mūsu klubu. Ndue Mujeci – savdabīgs uzbrucējs, savā laikā Ventspilī viņš deva komandai daudz labuma, divas reizes kļuva par labāko bombardieri, deva savu ieguldījumu zelta medaļu izcīnīšanā 2014.gada Latvijas čempionātā. Mēs to cienām un novērtējam, un pateicamies Ndue par visu labo, ko viņš darījis priekš FK Ventspils kluba,” sarunā ar portālu Ventspilnieks.lv sacīja kluba sporta direktors Andrejs Butriks.

“Bet tagad mūsu ceļi šķiras, tas ir futbols, tā ir parasta parādība. Jaunajā sezonā Nduem tā arī pa īstam neizdevās parādīt visu, ko viņš prot, iespējams, daudzējādā ziņā tādēļ, ka psiholoģiski gada sākumā viņš bija cieti nolēmis pamest Ventspili, atrast jaunu komandu. Kad tas neizdevās, mēs nācām pretim uzbrucējam, Ndue atgriezās komandā, daudz spēlēja, bet daudzās iespējas viņam izmantot diemžēl neizdevās. Pieaugusī konkurence liedza spēlētājam vietu sastāvā, un, redzams, pienācis laiks mainīt apstākļus,” norādīja Butriks.