Ventspils pilsētas svētku laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

1418

Piektdien, 5.augustā, Ventspilī sāksies pilsētas svētku svinēšana, kas ilgs līdz svētdienai. Plašās programmas dēļ pilsētā gaidāmi itin plaši satiksmes ierobežojumi.

Satiksme būs slēgta:
– no 5.augusta plkst.23 līdz 7.augusta plkst.2 Ostas iela posmā no Lielās ielas līdz Kuģinieku ielai, Ūdens iela;
– no 5.augusta plkst.7 līdz 6.augusta plkst.18 Sofijas iela, Akmeņu iela;
– no 5.augusta plkst.6 līdz 7.augusta plkst.2 Skolas iela posmā no Katrīnas ielas līdz Tirgus ielai un Tirgus iela posmā no Pils ielas līdz Skolas ielai;
– no 5.augusta plkst.8 līdz 8.augusta plkst.8 Ostas iela posmā no Jāņa ielas līdz Peldu ielai;
– no 5.augusta plkst.23 līdz 7.augusta plkst.2 Ostas iela posmā no Prāmju ielas līdz Pils ielai, Zvana iela, Lielā iela no Pils ielas līdz Ostas ielai, Biedrības iela, Jāņa iela posmā no Pils ielas līdz Ostas ielai un Peldu iela.

Ierobežota satiksme būs laikā no 5.augusta plkst.23 līdz 7.augusta plkst.2 pa Pils ielu tiek organizēta vienā virzienā no Ostas ielas uz Užavas ielu.

Sestdien, 6.augustā notiks pilsētas svētku gājiens un tā laikā būs slēgta satiksme no plkst.10.40 līdz 13 Lielajam prospektam pieejošās ielas posmā no Saules ielas līdz Brīvības ielai, no plkst.09.30 līdz 13 Pētera iela posmā no Vasarnīcu ielas līdz Saules ielai; Lielais prospekts posmā no Poruka ielas līdz Vasarnīcu ielai; Poruka iela posmā no Lielā prospekta līdz Inženieru ielai; Vasarnīcu iela posmā no Kroņa ielas līdz Inženieru ielai.

Ierobežota satiksme būs laikā no plkst.10.40 līdz 13 Brīvības iela posmā no Jūras ielas līdz Lielajam prospektam.