FK Ventspils skandalozais un pretrunīgi vērtētais prezidents, Krievijas bagātnieks Adlans Šišhanovs par neētisku rīcību diskvalificēts no Latvijas čempionāta līdz pat sezonas beigām, nolēmusi Latvijas Futbola federācijas Disciplinārā komisija.

Šišhanovs jau iepriekš izpelnījās diskvalifikāciju un naudas sodu par iepriekš publiski paustajiem pārmetumiem tiesnešiem par “uzvaras nozagšanu”, kā arī asi kritizējis Latvijas Futbola federācijas prezidentu. Šoreiz LFF sodīja Šišhanovu par to, kā viņš atkal publiski kritizēja tiesnešus darbībā spēlē, kurā ventspilnieki viesos nospēlēja 0:0 ar čempioniem Riga FC. Spēles gaitā ventspilnieki guva vārtus, taču tiesneši tomēr saskatīja aizmugures stāvokli un vārtus neieskaitīja, par ko ļoti sadusmojās Šišhanovs. Viņa uzdevumā klubs sagatavoja video apkopojumu ar tiesnešu kļūdām, bet vēlāk prezidents publiski kritizēja arbitrus. “Teicu ceturtajam tiesnesim, lai vēlāk paskatās video. Es vairs neko par tiesāšanu nesaku, jo brīnišķīgi saprotu, ka aiz tā visa stāv viens radījums. Kamēr viņš sēž tur, kur sēž, šī visatļautība pret mums turpināsies,” tā pēc mača teica Šišhanovs.

Viņam arī piespriests bargs naudas sods par atkārtotiem ētikas pārkāpumiem, šoreiz 560 eiro. Turklāt turpmāk Šišhanovam būs aizliegts atrasties ģērbtuvēs, tehniskajā zonā un piedalīties preses konferencēs.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils