FK Ventspils sezonas pirmajā spēlē uzvar Metta/LU

1317

Šā gada pirmajā oficiālajā spēlē Ventspils futbolisti izcīnījuši uzvaru. Latvijas Futbola federācijas Ziemas kausa izcīņā ventspilnieki Rīgā ar 2:0 pārspēja Metta/LU vienību.

Ventspilnieku pamatvārtsargam Maksimam Uvarenko bija dota atpūta – vārtos stājās pieredzējušais Andrejs Pavlovs, bet rezervē bija Ivans Baturins. Arī ventspilnieku sastāvs bija bez vairākiem līderiem. Laukumā izgāja Ņikita Koļesovs, Abduls Rašids Obuobi, Eduards Tīdenbergs, Abdulahi Alfa, Ģirts Karlsons, Kaspars Svārups, Vitālijs Rečickis, Artjoms Solomatovs, Igors Savčenkovs un jauns viesspēlētājs, kurš ieradies komandā uz pārbaudi un viņa vārds pagaidām netiek atklāts.

Tieši jaunais viesspēlētājs spēles 26.minūtē atklāja rezultātu. Vārtsargs Pavlovs tālu aizmeta bumbu laukumā, pēc vienas piespēles laukuma vidusdaļā viesspēlētājs teicamā sprintā izrāvās vienatnē uz pretinieku vārtiem un ar spēcīgu sitienu guva vārtus.

Otrus vārtus pēc standartsituācijas izspēles ar galvu guva Savčenkovs. Tas notika jau spēles kompensācijas laikā – 92.minūtē.

Nākamo spēli Ziemas kausā ventspilnieki aizvadīs 30.janvārī, kad tiksies ar FK Jelgava.