Ventspils futbolisti šobrīd ir uz viļņa, jo guvusi trīs uzvaras pēc kārtas un divās no trim spēlēm pārspējuši nomināli favorītus un atgriezusies līderu trijniekā. Šovakar ventspilnieki savā laukumā uzņems līderus Jūrmalas Spartaku. Spēles sākums plkst.17.

Ventspils pagājušajā nedēļā papildināja sastāvu ar uzbrucēju Viulenu Aivazjanu, kurš pārstāvējis Armēnijas jauniešu izlases. Armēnis bija ventspilnieku vienīgais nozīmīgais pastiprinājums pāreju periodā, kurā komandu atstāja pērnās sezonas uzbrukuma līderis Ģirts Karlsons, kurš pievienojās Liepāja/Mogo komandai, kā arī viens no aizsardzības balstiem Nikola Boranijaševičs, kurš karjeru turpina dzimtajā Serbijā.

Šim mačam bija jānotiek jūlija vidū, taču Spartaks tajā laikā piedalījās UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas otrajā kārtā, kur parādīja cienīgu pretestību Kazahstānas spēcīgākajai komandai Astana. Savukārt Ventspils apstājās UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajā kārtā. Pēc Eirokausiem atgriežoties virslīgā, abas komandas izcīnījušas tikai uzvaras.

Kopvērtējumā jūrmalniekiem ir 28 punkti 13 spēlēs, ar 23 punktiem 14 spēlēs seko liepājnieki, bet trešie ar 20 punktiem 13 spēlēs ir ventspilnieki.

Autors: Ventspilnieks.lv/LETA / Foto: FK Ventspils