FK “Ventspils” zaudē punktus arī Daugavpilij un cerības uz sudrabu

0
321

Kārtējo spēli svarīgus punktus zaudējis FK Ventspils, kas Latvijas virslīgas čempionāta kārtējā mačā viesos nospēlēja 1:1 ar BFC Daugavpils un praktiski zaudēja cerības uz sudraba medaļām.

Spēle viesiem iesākās ļoti veiksmīgi, jo jau spēles piektajā minūtē ventspilniekus vadībā izvirzīja Roberts Mickevičs, kurš tā sauktajā šķērītē ieraidīja bumbu vārtos. Taču jau piecas minūtes vēlāk mājinieki pamanījās panākt izlīdzinājumu.

Mača turpinājumā viesiem bija vēl pāris labas iespējas, taču tās palika neizmantotas. Labākā izdevība bija Eduardam Tīdenbergam, kura raidītā bumba norībināja vārtu stabu.

Taču vēl labākas izredzes uzvarēt spēlē bija daugavpiliešiem. Otrajā puslaikā pēc labas saspēles bumba jau ielidoja vārtos, taču beigās tika fiksēta aizmugure. Savukārt mača izskaņā ventspilnieku vārtsargs jau bija atstājis vārtus un mājinieki izpildīja sitienu pa vārtiem, taču bumbu tomēr pārtvēra kāds no ventspilnieku spēlētājiem.

Pēc šī kārtējā neizšķirta Ventspils ir praktiski zaudējusi izredzes iegūt sudraba medaļas, jo no otrajā vietā esošā RFS atpaliek jau par astoņiem punktiem. Vēl pirms trīs spēlēm ventspilniekiem bija iespēja apsteigt konkurentus, taču sekoja zaudējumi un neizšķirti nomināli vājākiem pretiniekiem. Četri punkti mazāk un spēle rezervē ir Jūrmalas Spartakam, kas arī pēdējā laikā zaudējis svarīgus punktus. Visdrīzāk šo komandu starpā tiks sadalītas bronzas godalgas.

06.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay