BK Ventspils jaunās sezonas starts padevies daudz vājāks nekā ar cerībām tika gaidīts. Īsā laikā ventspilnieki piedzīvojuši jau otro sāpīgo zaudējumu, šoreiz Latvijas – Igaunijas basketbola līgas turnīrā, savā laukumā ar 89:93 piekāpjoties BK Ogre.

Šī bija ventspilniekiem otrā spēle šajā turnīrā jaunajā sezonā, kurā Ventspils klubs ir pašreizējie līgas čempioni. Spēlē sestdienas vakarā ventspilnieki bija favorīti, taču atšķirībā no ogrēniešiem, kuriem saglabāts komandas kodols, Ventspilij sastāvs ir lielā mērā pilnīgi jauns. Turklāt ventspilniekus trenē līdzšinējais Ogres treneris Artūrs Visockis-Rubenis.

Spēle bija ļoti spraiga visu tās gaitu, taču mača beigu daļā mājiniekiem bija labs pārsvars arī punktu ziņā 71:61. Taču beigās pārsvars tika izsēts, bet cīņas galotnē arī nemācēja nosargāt minimālo pārsvaru. Vēl Ronaldam Zaķim izdevās gūt punktus un panākt mājiniekiem vadību ar 89:86, taču ar to laukuma saimnieku spēle apstājās. Viesi guva vairākus punktus un beigās atstāja mājiniekus zaudētājos.

Ventspils komandai šis ir otrais sāpīgais zaudējums īsā laikā. Iepriekšējā šīs līgas mačā gan tika sabradāta Liepājas komanda, taču pirms tam Ventspils divreiz zaudēja Ungārijas čempioniem un neiekļuva FIBA Čempionu līgā.

06.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LBS