Z/K Grifs basketbolisti uzvar Ventspils regulārajā čempionātā

1277

Ar pēdējām spēlēm noslēdzies Ventspils pilsētas basketbola čempionāta regulārais turnīrs, kurā par A grupas uzvarētājiem kļuva Z/K Grifs, otrajā vietā atstājot Baltijas Ekspresi, bet trešie Brīvostas pārvalde. B grupā pirmie finišēja Kuldīgas Autoskola, otrajā vietā SK Tārgale, bet trešie SPARS.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva komandas Anzāģe/Pope spēlētājs Viesturs Kohs ar 23,83 punktiem vidēji spēlē, otrais Kuldīga Autoskola spēlētājs Miķelis Pušilovs (vidēji 23,20), bet trešais Jānis Andersons SK Tārgale (vidēji 22,29).

Par turnīra labāko atlēkušo bumbu izcīnītāju kļuva Anzāģe/Pope spēlētājs Viesturs Kohs ar 13,67 bumbām vidēji spēlē, otrais Pārventas spēlētājs Edgars Kapustins (vidēji 13,33), trešais Uģis Lasmanis Brīvostas pārvalde (vidēji 11,00).

Par turnīra labāko piespēlētāju kļuva Spars komandas spēlētājs Kristaps Purpļevičs ar vidēji 7,75 piespēles vidēji spēlē, otrajā un trešajā vietā divi Z/K Grifs komandas spēlētāji – Mārtiņš Auns (vidēji 6,25) un Edgars Buiķis (vidēji 5,80).

Jau šonedēļ sāksies čempionāta izslēgšanas spēles. Pirmajā ceturtdaļfinālā 11.martā plkst.20.30 tiksies Kuldīgas Autoskola un Anzāģe/Pope, šī pāra uzvarētāji pusfinālā tiksies ar Z/K Grifs. 13.martā plkst.14.00 – Brīvostas pārvalde un SK Tārgale, šī pāra uzvarētājus pusfinālā gaidīs Baltijas ekspresis.

Pusfināla spēļu laiki vēl nav zināmi, savukārt fināli par 3.vietu un čempionu titulu notiks 19.martā.