Izskriet Latvijas kontūru: Ventspils Maratona klubs aicina 18.novembrī to paveikt kopīgi

1898

Ventspils Maratona klubs 18.novembra svētkos aicina ikvienu ventspilnieku un ne tikai piedalīties īpašā skrējienā, kura laikā tiks veikta distance pa Ventspils pilsētas ielām, veidojot Latvijas republikas kontūru. Trase ir izveidota (to var aplūkot attēlā).

Kā informē Ventspils Maratona klubs, kopā ar SIA Ģeodēzists pārstāvi Aigaru Ansbergu ir izstrādāts ideāls trases maršruts. Trases garums ir 12,9 kilometri.

“Skriesim kopā ar zinošiem pavadoņiem, kuri “uzraudzīs”, lai katram izdodas trasi veikt pareizi. Skrējiens notiks visos ātrumos, ātrākie skries pa 5:00 minūtēm kilometru, lēnākie pa 6:30 minūtēm kilometru. Parādīsim, ka esam aktīvi, sportiski un sāksim dienu aktīvi izskrienot Latvijas kontūru Ventspils ielās. Domājam, ka varam ņemt līdzi Latvijas karogus, gan ar mastiem, gan bez – tas būs skaisti,” tā savā ierakstā mājas lapā internetā un sociālajā tīklā Facebook raksta Maratona klubs.

Pulcēšanās notiks pie Reņķa dārza plkst.10.50, lai jau 10 minūtes vēlāk sāktu skrējienu, tā atzīmējot Latvijas 99.dzimšanas dienu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Ventspils Maratona klubs