Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs, atskaitoties par aizvadīto gadu, atzina, ka bijusi ļoti grūta sezona, taču viņš ir pārliecināts, ka komanda progresēs un uzlabos savus rezultātus.

Sastāva spēlētājus Starkovs īpaši neizvērtēja, taču par diviem futbolistiem gan viņš runāja vairāk un viens no viņiem ir FK Ventspils aizsargs un balsts Ņikita Koļesovs. 21 gadu vecais futbolists pirmo reizi uz nacionālo izlasi tika izsaukts maijā, kopš tā laika viņš ir aizvadījis jau septiņas spēles Latvijas galvenās izlases rindās.

“Viņš pēdējās spēlēs pieļāva daudz kļūdu, taču uzskatu, ka Koļesovs ir viens no izlases nākotnes spēlētājiem. Viņam tika dotas daudzas iespējas, viņš labi strādā treniņos. Koļesovs vēl ir jauns. Zinu, ka par viņu interesējas ārzemju klubi, turklāt laba līmeņa,” futbolistu slavēja Starkovs.

Ventspilnieks.lv jau ziņoja, ka Koļesovs nupat atgriezās no Lielbritānijas, kur izgāja pārbaudi Anglijas pēc spēka otrās spēcīgākās līgas Bristoles City klubā. Nav izslēgts, ka ar Koļesovu varētu tikt noslēgts arī līgums.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA