Līderiem kārtējās uzvaras Ventspils basketbola čempionātā

1288

Ventspils basketbola čempionāta otrā posma kārtējās spēlēs pie panākumiem tika abas līdervienības – Z/K Grifs un Baltijas ekspresis.

Svētdien, 28.februārī notikušajās spēlēs līderi Z/K Grifs samērā spraigā cīņā ar 73:66 pārspēja Anzāģe/Pope basketbolistus. Uzvarētāju rindās ar 23 punktu guvumu izcēlās Pēteris Rudzājs, bet 20 punktus sakrāja Mārtiņš Auns. Anzāģe/Pope rindās labākais ar 24 punktiem bija Viesturs Kohs.

Savukārt Baltijas ekspresis pārliecinoši ar 99:82 pieveica Brīvostas pārvaldi. Šajā spēlē vairāk nekā 10 punktus guva pieci spēlētāji. Labākais no tiem bija Jānis Zemels, kurš guva 28 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un izdarīja septiņas piespēles. Ar 19 punktiem un 18 atlēkušajām bumbām izcēlās Matīss Gredzens. Brīvostas pārvaldes rindās labākais ar 22 punktiem bija Kaspars Krūms.

Otrā posma kopvērtējumā Z/K Grifs ar trim uzvarām trīs spēlēs ir līderi, divas uzvaras un viens zaudējums ir Baltijas ekspreša rēķinā, uzvara trīs spēlēs ir Brīvostas pārvaldei, bet Anzāģei/Pope uzvaru nav.