Lomažam plīsušas ceļgala krusteniskās saites; viņam sezona beigusies

1129
Autors: BK Ventspils
Autors: BK Ventspils

Basketbola kluba Ventspils jaunais talantīgais basketbolists Rihards Lomažs, iespējams, šajā sezonā laukumā vairs nevarēs iziet. Sestdienas spēlē pret Valmiera/ORDO jau ceturtajā minūtē gūtais savainojums izrādījies daudz smagāks nekā domāts – Lomažam ir ceļgala krustenisko saišu plīsums, portāls Ventspilnieks.lv uzzināja klubā.

“Diemžēl šī gada cerībai basketbolā Rihardam Lomažam ir plīsušas ceļgala locītavas krusteniskās saites, kas visdrīzāk nozīmē, ka Rihardam šī sezona varētu būt beigusies. Mēs ceram uz Riharda drīzu atveseļošanos. Zinot Riharda cīņassparu, neatlaidību un spītu, tas noteikti būs iespējami ātrākais laiks,” norādīja kluba ģenerāldirektors Ralfs Pleinics.

Latvijas Basketbola līgas līdzšinējās 12 spēlēs Lomažs guva vidēji 7,7 punktus, bet FIBA Čempionu līgas turnīrā – 4,4 punktus.

Lomažs šogad bija viens no Latvijas U-20 valstsvienības līderiem Eiropas čempionātā. Pavisam nesen Lomažs tika atzīts par Latvijas gada cerību basketbolā.

Kā zināms, sestdienas spēlē pret Valmieru ventspilnieku sastāvā bija tikai astoņi spēlētāji. Māris Gulbis iesildījās, bet laukumā vēl neizgāja. Savainojumus ārstē šobrīd senegālietis Čeiks Mbodžs un Andrejs Gražulis, arī Kristaps Janičenoks vēl nevar spēlēt pilnvērtīgi. Savukārt sadarbība ir pārtraukta ar Rihadu Kuksiku.