Muižnieks: Tikai ar otro ceturtdaļu sākām kārtīgi spēlēt

1504
Autors: Ieva Čīka/LETA
Autors: Ieva Čīka/LETA

Nopietnas sastāva problēmas un pārāk lēns spēles sākums – tie bija galvenie faktori, kādēļ Ventspils basketbolistiem neizdevās pacīnīties par uzvaru FIBA Čempionu līgas spēlē viesos ar Oldenburgas EWE Baskets. Tā pēc spēles komentēja ventspilnieku galvenais treneris Kārlis Muižnieks.

“Pirmā ceturtdaļa bija izšķirošā šajā spēlē, jo EWE Baskets kā jau mājinieki cīņu sāka ar lielu enerģiju un agresivitāti. Savukārt mēs iesākām pārāk lēnu. Tikai ar otro ceturtdaļu sākām kārtīgi spēlēt. Protams, pēc tam mēs atsevišķos brīžos parādījām raksturu, cīnījāmies līdz beigām, tomēr ar to bija par maz,” sacīja Muižnieks.

Viņš akcentēja, ka komandai šobrīd ir ļoti nopietnas sastāva problēmas. “Mums ir rotācijas problēmas, jo pēdējā mēneša laikā esam zaudējuši četrus basketbolistus, tāpēc nebija viegli spēlēt izbraukumā pret EWE Baskets, kas ir laba komanda,” atzina Muižnieks.

“Sākām ļoti slikti, bet pēc -15 punktiem viesos ir grūti atspēlēties ar astoņiem spēlētājiem. Sākums bija ļoti slikts un pretinieki pēc tam kontrolēja visu spēles gaitu. Brīžiem atgriezāmies spēlēm, bet EWE Baskets spēlēja labi, kamēr mēs pieņēmām sliktus lēmumus, spēlējām pārāk individuāli,” tā savukārt izteicās Ventspils komandas rezultatīvākais spēlētājs Aigars Šķēle, kurš šajā spēlē guva 18 punktus. “Pretinieki uzvarēja spēlē pie groza, ieguva daudz atlēkušās bumbas arī uzbrukumā un ar otrajām iespējām guva padaudz punktus. Mums šī bija slikta spēle.”