Rebeka Koha saņems no Ventspils domes 3000 eiro prēmiju

1633

Ventspils un visas Latvijas sporta lepnums – svarcēlāja Rebeka Koha saņems dāsnu Ventspils pilsētas domes naudas prēmiju 3000 eiro apmērā par izcīnīto uzvaru Eiropas čempionātā pieaugušo konkurencē, piektdien iknedēļas preses konferencē paziņoja Aivars Lembergs. 

Rumānijas galvaspilsētā notikušajā Eiropas čempionātā Koha pirmo reizi kļuva par kontinenta čempioni pieaugušo konkurencē. Iepriekšējos divos gados 19 gadus jaunā sportiste izcīnīja attiecīgi bronzas un sudraba medaļas. Savukārt Ritvars Suharevs un Vadims Koževņikovs savās svara kategorijās čempionātu noslēdza ceturtajā vietā. Kā ziņots, Artūrs Plēsnieks nestartēja traumas dēļ.

Koha par izcīnīto uzvaru saņems naudas prēmiju 3000 eiro apmērā, savukārt Suharevs un Koževņikovs saņems domes prēmiju katrs 1000 eiro apmērā.

Prēmijas saņems arī viņu treneri Eduards Andruškevičs un Viktors Ščerbatihs. Katram piešķirs naudas prēmiju 2500 eiro apmērā.

Sportisti un treneri saņems arī naudas prēmijas no valsts, kuru apmērs kļūs zināms gada beigās, kad valdībā lems par naudas prēmiju apmēru visos sporta veidos kopumā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: EPA/LETA