Olimpiskā centra Ventspils Ledus hallē svētdien bija jānotiek kārtējai Latvijas hokeja čempionāta 1.līgas spēlei, kurā pašreizējiem līgas čempioniem bija jāuzņem Daugavpils vienību. Taču spēle nenotika, jo īsi pirms pašas spēles izrādījās, ka abas ledus tīrāmās mašīna ir salūzušas. Olimpiskais centrs Ventspils, kas ir ledus halles uzturētājs, savu vainu nesaskata un to, ka ventspilnieku hokeja komandai tagad jāsmeļ nebūšanas pašai, neatbild.

Plānotai spēlei komandas jau sāka gatavoties, kad pēkšņi atklājās, ka nav iespējams sagatavot ledu gaidāmajai spēlei. Tikai pēdējā brīdī atklājās, ka pēkšņi salūzusi ledus tīrāmā mašīna. Līdz ar to spēli nācās atcelt, par ko bija sašutuši ne vien VENTA 2002 spēlētāji, treneri un vadība, bet arī daugavpilieši, kuri bija mērojuši tik tālu ceļu pirmā Adventa svētdienā.

“Iemesls likumsakarīgs un banāls – nestrādāja neviena no ledus sagatavošanas mašīnām, no kurām jaunākajai ir 11 gadi. Vai šāds ir pilsētas ar rītdienu jaunais standarts? Kurš atbildēs un segs nodarītos zaudējumus? Vēlos uzsvērt – viesi bija atbraukuši no Daugavpils, saģērbušies uz spēli un tad tas notika… Kauns,” uzsvēra komandas pārstāvis Aivis Landmanis.

Viņš atzina, ka VENTA 2002 vārdā atvainojas Daugavpils komandai, līdzjutējiem un Ventspils kluba puišiem.

Spēle tika atcelta, līdz ar to tas nozīmē, ka ventspilniekiem tagad piespiedu kārtā mājas spēle jāaizvada izbraukumā. Tas nozīmē, ka mājas spēles vietā nāksies pašiem mērot ceļu uz Daugavpili, līdz ar to tas nozīmē, ka komandas jau tā saspiestajā budžetā jārēķinās ar neparedzētām papildu izmaksām, kas nav mazas.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA