Sezonas simboliskajās izlasēs arī četri FK Ventspils futbolisti

1197

Latvijas Futbola federācijas Nacionālo izlašu treneru padome noteikusi šā gada sezonas virslīgas čempionāta simboliskās izlases, kurās iekļauti arī četri Ventspils futbolisti.

Pirmajā simboliskajā izlasē ir iekļauti abi ventspilnieki – aizsargs Ņikita Koļesovs un uzbrucējs Ģirts Karlsons, kurš aizvadītajā sezonā ar gūtajiem 17 vārtiem kļuva par virslīgas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.

Vēl pirmajā simboliskajā izlasē iekļauti Jelgavas vārtsargs Kaspars Ikstens, aizsargi – Spartaka futbolisti Sjarhejs Pušjakovs un Konstantīns Bogdans, jelgavnieks Gints Freimanis. Balsta pussarga pozīcijā izraudzīti jelgavnieki Artis Lazdiņš un Riotaro Nakano, bet uzbrūkošā pussarga pozīcijā ielikti viņu komandas biedrs Gļebs Kļuškins, Aleksejs Višņakovs no RFS un Jevgēņijs Kozlovs no Spartaka.

Otrajā simboliskajā izlasē iekļauts čempiones Spartaka vārtsargs Vladislavs Kurakins, aizsardzībā – viņa komandas biedrs Pāvels Mihadjuks, liepājnieks Oskars Kļava, ventspilnieks Alans Siņeļņikovs un Oļegs Timofejevs no Riga. Balsta pussarga pozīcijā izvēlēti Sjarhejs Kazeka no Spartaka un Oļegs Laizāns no Riga komandas, bet uzbrūkošā aizsarga pozīcijās iekļauti čempions Jevgeņijs Kazačoks, Eduards Tīdenbergs no Ventspils un Mindaugs Grigaravičs no Jelgavas. Otrās simboliskās izlases smailē izvēlēts Spartaka baltkrievu uzbrucējs Dmitrijs Platonovs, kurš ar 12 vārtiem bija rezultatīvākais čempionu rindās.