Plānojot Ventspilī izveidot rodeļu trasi, iepazīs lietuviešu pieredzi

1388

Ventspils pašvaldības un Olimpiskā centra Ventspils pārstāvji sestdien, 3.decembrī, dosies vizītē uz Lietuvu, kur apmeklēs sporta un izklaides centru Kalita, lai iepazītu lietuviešu pieredzi sliežu rodeļu trases izveidē un uzturēšanā. Šādu vissezonas sliežu rodeli plānots izbūvēt Ventspils Piedzīvojumu parkā.

Lietuvas Kalitos kalnā jau vairākus gadus darbojas firmas Weigand ražojuma vissezonas sliežu rodelis. Tā kā arī Ventspils Piedzīvojumu parkā uz kalna plānots piedāvāt līdzīgu pakalpojumu, pirms galējā lēmuma pieņemšanas ventspilniekiem ir svarīgi izzināt kolēģu pieredzi un iegūt informāciju par sliežu rodeļa darbību ziemas periodā, galvenokārt tehniskās ekspluatācijas nianses, informāciju par apkalpošanu un uzturēšanu. Mērķis ir arī izvērtēt potenciālo pieprasījumu pēc šāda pakalpojuma, personīgi to izmēģinot, norādīja olimpiskā centra Ventspils pārstāvis Rolands Gorškovs.

Pēc pieredzes apmaiņas brauciena dalībnieki sagatavos kopēju ziņojumu ar saviem priekšlikumiem un vērtējumu par sliežu rodeļa ierīkošanu Ventspilī.

Braucienā piedalīsies piecas personas, tostarp Ventspils domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, Ventspils domes Kapitālpārvaldības nodaļas vadītāja Rita Ozoliņa un olimpiskā centra Ventspils valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis.