Šodien – pret čempioniem Valmiera/ORDO!

1283

Pēc divu nedēļu pauzes BK Ventspils atsāks savas gaitas Latvijas Basketbola līgā (LBL) un atsāks ar spēli savā laukumā pret pērnā gada čempioni, bet šo sezonu neizteiksmīgi sākušo Valmiera/ORDO.

Šī būs abu komandu otrā tikšanās šajā sezonā. Pirmajā spēlē Valmierā ventspilnieki izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 94:79.

Kopš abu komandu pirmās tikšanās reizes izmaiņas sastāvos bijušas salīdzinoši minimālas un tās visas skārušas Valmiera/ORDO. Klubs nolēmis atteikties no leģionāru Ovīdija Varanauska un Morīsa Volkera pakalpojumiem, taču jauni viesstrādnieki pagaidām nav piemeklēti. Pirmajā spēlē savainojuma dēļ nespēlēja Artūrs Bērziņš, bet šodienas mačā, visticamāk, joprojām nebūs Mārtiņa Laksas. Pirmajā spēlē Valmierā vēl nebija atgriezies arī Akselis Vairogs.

Ventspilnieki šosezon 11 LBL mačos tikuši pie desmit uzvarām, bet iepriekšējā Latvijas čempionāta spēlē ar 100:64 tika pieveikta LU. Tikmēr Valmiera/ORDO LBL turnīrā 11 mačos tikusi tikai pie piecām uzvarām, bet pēdējās divās spēlēs ciesti zaudējumi. Iepriekšējā LBL mačā valmierieši pērnās sezonas finālistu duelī ar 60:68 Daugavpilī piekāpās VEF Rīga komandai.