Šovakar BK Ventspils pirmais play-off pret Umana Reyer

1258

Otrdienas vakarā BK Ventspils FIBA Čempionu līgā aizvadīs izslēgšanas spēļu turnīra pirmās kārtas pirmo spēli savā laukumā tiekoties ar Itālijas Umana Reyer no Venēcijas. Atbildes spēle 22.februārī pretinieku laukumā.

Kopš BK Ventspils spēlē Eiropas klubu turnīros, izslēgšanas spēļu turnīros spēlēts 12 reižu un tajās ir aizvadītas 32 spēles. Kopējā spēļu bilance nav iepriecinoša – izcīnītas tikai 10 uzvaras. Pirmā kārta ir pārvarēta tikai trīs gadījumos, un pēdējais šāds gadījums notika 2004./2005.gada ULEB kausa izcīņas sezonā.

Umana Reyer FIBA Čempionu līgas pamatturnīru aizvadīja B apakšgrupā un 14 mačos izcīnīja 9 uzvaras. Tikpat uzvaru bija arī grupas uzvarētājai Francijas Le Mans un Turcijas Pinar Karsiyaka, taču Itālijas komandai tika otrā vieta. It kā otrā vieta apakšgrupā liecina par komandas spēku, taču arī tik augstā vietā esošajai komandai vismaz FIBA Čempionu līgā par stabilitāti nav iemesla priecāties. Ventspils komandas līdzjutēji nav mierā ar savas komandas zaudējumiem ar padsmit punktu starpību, tad, ko lai saka Umana Reyer fani un arī komandas saimnieki par 59:99 zaudējumi Pinar Karsiyaka un 67:102 pret Avtodor? Starp citu, Umana Reyer septiņās izbraukuma spēlēs izcīnīja tikpat uzvaru, cik BK Ventspils – divas un tas liecina par to, ka pretinieku laukumi viņiem neiet pie sirds.