Ventspils basketbolisti šovakar aizvadīs ļoti svarīgu spēli FIBA Čempionu līgas turnīrā, kurā izbraukumā tiksies ar Francijas čempionvienību Elan. Ventspilniekiem noteikti jāuzvar, lai turpinātu cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē Ventspilī pārāki bija ventspilnieki, kuri dramatiskā mača galotnē svinēja uzvaru ar 78:77.

Kopvērtējumā pirms šīs kārtas spēlēm Elan ir labākā situācijā, jo ar piecām uzvarām deviņās spēlēs ieņem ceturto pozīciju. Ventspils komandas rēķinā ir četras uzvaras un kopvērtējumā piektā vieta. Uzvara dos ventspilniekiem lielas cerības uz izslēgšanas spēlēm, jo panākums ļaus pakāpties uz ceturto pozīciju.

Spēlē ar Francijas čempionvienību debiju piedzīvos ventspilnieku jaunieguvums Roberts Freimanis, kurš vēl brīvdienās aizvadīja savu pēdējo spēli līdzšinējā klubā Valga/Valka. Abos kaimiņvalstu čempionātos Freimanis bija komandas līderis. Līdz šim Freimanis ir Latvijas Basketbola līgas otrais rezultatīvākais spēlētājs ar 17,4 punktiem un trešais labākais cīnītājs par atlēkušajām bumbām, vidēji spēlē izcīnot 7,9 bumbas.

Spēles sākums plkst.21.30, to tiešraidē varēs vērot arī kanālā Best4Sport.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA