Ventspils futbolisti Kurzemes derbijā viesojas Liepājā

1283

Sestdienas vakarā Latvijas futbola virslīgā tiks aizvadītas divas spēles, no kurām centrālā notiks Liepājā, kur jau 76.Kurzemes derbijā pašreizējie čempioni liepājnieki uzņems Ventspils futbolistus.

Abas komandas čempionātā pirmoreiz tikās jau sezonas pašā sākumā, kad Ventspilī cīnījās neizšķirti 2:2. Toreiz ventspilnieki bija vadībā ar 2:0, tomēr pārsvaru izlaida un cīņa noslēdzās neizšķirti. Ventspils komandā abus vārtus guva Eduards Tīdenbergs, kurš, starp citu, virslīgas labāko snaiperu rangā ar sešiem precīziem sitieniem dala trešo vietu. Līderis ar 10 vārtu guvumiem ir Ventspils uzbrukuma līderis Ģirts Karlsons.

Liepājnieki noteikti būs uz viļņa, jo iepriekšējā spēlē dramatiskā un rezultatīvā cīņā ar 4:3 pieveica līdervienību Jūrmalas Spartaks. Tiesa, pēc notikušajiem asumiem laukumā liepājniekiem turpmākās trīs spēles nevarēs palīdzēt pamatsastāva spēlētāji Vladimirs Kamešs un Toms Gucs. Jāatzīmē, ka nākamajā spēlē ventspilnieki uzņems Spartaku, kura rindās trīs un divu spēļu diskvalifikācijas ir diviem spēlētājiem.

Arī ventspilnieki būs labā noskaņojumā, jo kā pirmie čempionātā sagādāja zaudējumu Rīgas vienībai tās mājas laukumā.

Līderi ar 31 punktu 14 spēlēs ir Spartaks futbolisti, divi punkti mazāk un viena spēle vairāk ir liepājniekiem. Ar 27 punktiem 14 spēlēs seko ventspilnieki.