Ulimbaševs turpina uguņot, FK “Ventspils” uzveic “Metta/LU”

590

Svarīgu, taču sarežģītu uzvaru Latvijas čempionāta spēlē sestdien svinēja FK Ventspils, kas tikai kompensācijas laikā savās mājās spēja izraut uzvaru pār virslīgas vājāko komandu Metta/LU

Rezultatīvu sēriju turpina komandas jaunieguvums Daniils Ulimbaševs, kurš guvis vārtus jau trīs spēlēs pēc kārtas un sevi pieteicis mēneša labākā spēlētāja balvai. Šoreiz viņš pārspēja pretinieku vārtsargu divas reizes. Pirmo reizi tas notika spēles 22.minūtē.

Spēles turpinājumā neliels pārsvars bija ventspilnieku pusē, taču dubultot pārsvaru nebija pa spēkam. Turklāt spēles 70.minūtē Kgotso Masangane no Metta/LU leģionāru rindām panāca izlīdzinājumu. Mājinieki centās atspēlēties un to laimīgi izdevās panākt vien kompensācijas laika otrajā minūtē, kad savus otros vārtus spēlē guva Ulimbaševs. Viņš pēdējo trīs spēļu laikā ir guvis jau četrus vārtus.

Pēc šīs uzvaras ventspilnieki ar 27 punktiem 19 spēlēs pakāpās uz ceturto pozīciju, jo sīvākie pretinieki Valmiera Glass/ViA un FK Liepāja šajā kārtā zaudēja punktus. Trešajā vietā esošie FK Spartaks ir trīs punktu attālumā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: FK Ventspils