Latvijas futbola izlases kandidātu vidū ir notikušas divas izmaiņas. Pēc veiktajām papildus medicīniskajām pārbaudēm tika pieņemts lēmums, ka šajā nometnē valstsvienībai tomēr nevarēs palīdzēt traumētie futbolisti Gļebs Kļuškins un Vladislavs Gabovs. Viņu vietā izsaukti Aleksandrs Solovjovs no RFS un Vadims Žuļevs no FK Ventspils, informē Latvijas Futbola federācija.

Līdz ar to Žuļevs kļuvis jau par trešo FK Ventspils pārstāvi šajā izlases kandidātu sarakstā, un tik plaša pārstāvniecība nav pieredzēta ilgāku laiku.

Žuļevs līdz šim Latvijas nacionālajā izlasē nav spēlējis. Ja viņš izturēs konkurenci, tad pastāv iespēja, ka 30 gadus vecais futbolists varētu pieredzēt debiju galvenajā izlasē.

Jau ziņots, ka izlases kandidātu vidū ir arī aizsargs Vitālijs Jagodinskis un pussargs Ritvars Rugins, kuri izlasē aizvadījuši attiecīgi 24 un 28 spēles. Ja Jagodinskis pēdējās spēlēs ir stabils balsts aizsardzībā, tad Rugins laukumā parādās periodiski.

Valstsvienības nometne sāksies pirmdien, 8. oktobrī, un turpmākās dienas komanda bāzēsies Jūrmalā.

UEFA Nāciju kausa turnīrā Latvijas izlase pirmajās spēlēs nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Andoru un zaudēja ar 0:1 Gruzijai. 13.oktobrī Latvijas izlase mājās tiksies ar Kazahstānu, bet trīs dienas vēlāk uzņems Gruziju.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA