Viena soļa attālumā no Latvijas 1.līgas čempionu titula aizstāvēšanas nonākuši Ventspils HK VENTA 2002 hokejisti, kuri uzvarēja HS Rīga 2001 vienību arī finālsērijas otrajā spēlē, turklāt ļoti pārliecinoši – 8:0! Jau ceturtdien sērijas trešā spēle Ventspilī var kļūt par pēdējo šajā čempionātā, jo ventspilnieki ir vadībā ar 2-0.

Atšķirībā no finālsērijas pirmās spēles, šoreiz lielāks pārsvars bija ventspilnieku pusē, lai gan arī šoreiz bija vairākas rupjas epizodes abu komandu izpildījumā. Pirmajos divos periodos viesi sameta rīdzinieku vārtos pa divām ripām katrā trešdaļā. Turklāt visus četrus (!) vārtus guva Oskars Grigulis.

Trešajā periodā Ventspils klubs guva vēl četrus vārtus un svinēja graujošu uzvaru ar 8:0. Grigulis guva vēl vienus vārtus, turklāt spēlē izdarīja arī divas rezultatīvas piespēles. Tātad, viņš bijis rezultatīvs septiņos no komandas astoņiem vārtu guvumiem! Viņam šajā spēlē iespaidīgs punktu krājums – 7 (5+2). Tālu neatpaliek arī Edgars Cgojevs, kura rēķinā divi vārti un četras piespēles. Vēl reizi ar vārtu guvumu izcēlās Elvis Kaimiņš.

Finālsērija rit līdz kādas komandas trim uzvarām. Sērijas nākamā spēle notiks ceturtdien plkst.19.30 Ventspils Ledus hallē.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002