Ventspils hokeja klubs VENTA 2002 ir tikai viena soļa attālumā no iekļūšanas Latvijas 1.ligas čempionāta finālā. Pašreizējie līgas čempioni svētdien savā laukumā pusfināla sērijas trešajā spēlē pieveica Mārupi ar 2:1 un izvirzījās vadībā sērijā ar tādu pašu rezultātu 2-1.

Mājiniekiem ļoti labi padevās pirmais periods, kurā arī guva abus vārtus. Vispirms sestajā minūtē rezultātu atklāja Jānis Golubovičs, bet piecas minūtes vēlāk tribīnes gavilēja pēc tam, kad laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja Mārtiņš Feifers (abos vārtu guvumos asistēja Elvis Kaimiņš).

Otrās trešdaļas pašā sākumā viesi vienus vārtus atguva un, kā vēlāk izrādījās, tie arī bija pēdējie vārti šajā spēlē. Cīņa ritēja spraigi, bet tās izskaņā bija gan nevajadzīgi noraidījumi mājiniekiem, gan pārtraukumi apdomām un viesu pēdējās cerības gājieni – vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr beigu beigās izdevās izcīnīt laimīgu uzvaru ar 2:1.

Šovakar plkst.19.30 Ventspils ledus hallē notiks sērijas ceturtā spēle. Nāc un atbalsti, jo ventspilniekiem ir ļoti nepieciešama uzvara šajā spēlē, lai droši dotos tālāk cīņā par pērn izcīnītā titula aizstāvēšanu.

Otrajā pusfināla pārī starp HS Rīga 2001 un Lido rezultāts ir 2-1 rīdzinieku labā.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: HK VENTA 2002