Ventspils hokeja klubs VENTA 2002 svinējis ceturto uzvaru pēc kārtas, šoreiz Junioru attīstības hokeja līgas (JAHL) kārtējā mačā viesos papildlaikā ar 4:3 pārspējot AKO/Mārupe komandu.

Spēles gaitā viesiem vairākkārt nācās atspēlēties, taču vienmēr tas izdevās. Vispirms 1:1 pirmajā periodā panāca Edgars Cgojevs, bet otrās trešdaļas sākumā Renārs Kamergrauzis arī izvirzīja ventspilniekus vadībā. Pēc tam mārupieši atkal pārņēma vadības grožus savās rokās. Atgūt neizšķirtu izdevās Ritvaram Reimanim, un tas notika pēdējās trešdaļas vidū. Turklāt mača galotnē viesi saņēma disciplinārsodu (2+10 minūšu sods Reimanim), taču izdevās nosargāt vārtus drošībā.

Uzvaras liktenis izšķīrās papildlaikā. Bija nospēlētas tikai 25 sekundes, kad Cgojevs raidīja ripu mājinieku vārtos un nodrošināja ventspilniekiem uzvaru. Viņam šajā mačā divi vārti un viena piespēle, kas rezultatīvāko spēlētāju rangā ar 12 (5+7) punktiem ļāvis izvirzīties pirmajā vietā.

VENTA 2002 kopvērtējumā ar 11 punktiem piecās spēlēs ieņem ceturto pozīciju, taču tieši tikpat punktu ir arī augstāk esošajām komandām Zemgale Juniors un LSSS/HK Liepāja. Līderi ar 13 punktiem sešās spēlēs ir DLSS.

14.10.2019 / Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LHF