Venta 2002 vēlreiz uzveic HS Rīga 2000 un iekļūst pusfinālā

1311

Ventspils Venta 2002 hokejisti sekmīgi iekļuvuši Latvijas hokeja čempionāta 1.līgas pusfinālā. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ventspilnieki pieveica HS Rīga 2000 vienību arī otrajā tikšanās reizē, šoreiz Ventspils hokejisti uzvarēja savā laukumā pēcspēles metienu sērijā ar 6:5.

Mājinieki vairākkārt šajā spēlē izvirzījās vadībā, taču viesi allaž bija nepiekāpīgi un ik reizi atspēlējās. Vispirms Oskars Grigulis un Edgars Cgojevs panāca mājiniekiem 2:0, taču viesi atspēlējās. Otrajā periodā Artūrs Homjakovs un Valērijs Puškarevs atkal ieguva mājiniekiem divu vārtu pārsvaru, taču spēles 47.minūtē rīdzinieki atkal atguva neizšķirtu. Tūlīt gan Deniss Kateriņičs atkal vadībā izvirzīja ventspilniekus, tomēr septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām rīdzinieki atkal atjaunoja neizšķirtu.

Pagarinājumā vārti gūti netika, tādēļ uzvarētājs noskaidrojās pēcspēles metienu sērijā. Uzvaras vārtus guva Oskars Grigulis, kurš visā spēlē sakrāja trīs rezultativitātes punktus.

Pusfinālā Venta 2002 tiksies ar HK Tukums/Stiga RM vienību. Pirmā pusfināla spēle jau otrdien Ventspilī. Spēles sākums plkst.20.

Autors: Ventspilnieks.lv