Ventspilniekiem Skolu ziemas festivālā piecas medaļas

1284

Aizvadītajās brīvdienās Ērgļos un Viešūra kalnā norisinājās Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls, kura ietvaros divas dienas vairāk nekā tūkstotis Latvijas skolu jauniešu cīnījās par godalgām astoņos ziemas sporta veidos – distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, biatlonā, hokejā, snovbordā, slidošanā, kamaniņu un ziemas orientēšanās sportā, kā arī stafetē.

No Ventspils Ziemas festivālā piedalījās 2.vidusskolas, 4.vidusskolas, 6.vidusskolas un Ventspils Valsts 1.ģimnāzija skolēni.

Kopumā mūsu pilsētas skolēni slidošanas sacensībās izcīnīja vienu zelta, divas sudraba un vienu bronzas medaļu. No Ventspils skolām kopvērtējumā vislabāk veicās 4.vidusskolai, kas ar izcīnītām četrām medaļām ierindojās 14.vietā no 128 Latvijas skolām.

Ventspils 4.vidusskolas audzēknis Rauls Ozollapa izcīnīja zelta un sudraba godalgas 111 m un 222 m distancēs, slidošanā sudrabs Ventspils 2.vidusskolas audzēknei Annai Jansonei, bet bronzas medaļas slidošanā ieguva 4.vidusskolas skolēni Deivids Endzelis un Emīlija Gūtmane.

11.vietu ieguva Ventspils 6.vidusskolas hokeja komanda, bet 12.vietā hokejā ierindojās 4.vidusskolas komanda. Savukārt ģimnāzijas audzēknis Emīls Zvirgzdiņš ierindojās 15.vietā kalnu slēpošanā.

Festivāla programmā šogad bija iekļautas gan sporta sacensības, gan dažādas izklaidējošas un izglītojošas aktivitātes. No sacensībām brīvajos brīžos festivāla dalībnieki izklaidējās, vērojot paraugdemonstrējumus kērlingā, apgūstot teoriju un praktiskās iemaņas dronu vadīšanā, piedaloties dronu pilotu sacensībās, izbaudot dīdžeju setus, sacenšoties jengas spēlē vai vienkārši labi pavadot laiku kopā ar saviem draugiem pie Latvijas dabas.