Līdzīgi kā iepriekš, arī šoruden visā Latvijā notiks vērienīgākais aktīvās atpūtas pasākums peldbaseinā – nakts peldējums, kurā piedalīsies arī Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks. Šogad pasākums notiks sestdien, 28.septembra vakarā no plkst.20.

Kā pastāstīja Olimpiskajā centrā Ventspils, nakts peldējums ir jautra un izglītojoša ballīte peldbaseinā īpašā atmosfērā, kurā aicināti pulcēties visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritējus, lai vienotā peldējumā apliecinātu to, cik interesanta un patīkama ir peldēšana.

Tā būs ne vien unikāla iespēja izbaudīt peldēšanas burvību naksnīgā tumsā, bet arī jautri pavadīt laiku kopā ar aktīvākajiem peldēšanas sporta entuziastiem no visas Latvijas un sniegt savu artavu garākā stafetes peldējuma veikšanā, kas vienlaikus norisināsies Ventspilī, Liepājā, Valmierā un Rīgā. Nakts peldējumam ir mērķis piesaistīt maksimāli daudz dalībnieku, kas vakara garumā vienotos kolektīvā stafetes peldējumā, tādējādi sasniedzot savdabīgu rekordu – visgarāk veikto stafetes peldējumu.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: Pixabay