BK Ventspils basketbolisti svētdien izcīnīja trešo vietu pārbaudes turnīrā Wind Basket, kas šonedēļ norisinājās Liepājā.

Sešu komandu turnīrā ventspilnieki savā apakšgrupā ierindojās otrajā vietā un tas nozīmēja, ka jāspēlē par trešo vietu. Pretiniekos trāpījās VEF Rīga, kas palika otrie savā apakšgrupā.

Ventspilniekiem piederēja lielāks pārsvars pirmajā un ceturtajā ceturtdaļā. Pēdējā ceturtdaļā rīdziniekiem izdevās panākt izlīdzinājumu 76:76, taču pēc tam iniciatīvu atkal pārņēma ventspilnieki un beigās uzvarēja ar 11 punktu pārsvaru – 94:83.

Ingus Jakovičs, kurš ir svītrots no Latvijas izlases kandidātiem gaidāmajām Pasaules kausa spēlēm, guva 17 punktus, bet 16 punktus iekrāja Māris Gulbis.

Ventspils komandā šajā turnīrā nepalīdzēja Ronalds Zaķis un Rihards Lomažs, kuri trenējas un spēlē kopā ar Latvijas izlasi.

Autors: Ventspilnieks.lv / Foto: LETA